Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено чергове засідання творчої майстерні НУШ «Інноваційний підхід: інтеграція філософії науки і практики» учителів курсу «Основи християнської етики».
У ході тематичного засідання «Модельні програми НУШ: аналітичний аспект» учасники обговорили актуальні питання збереження курсу за вибором у закладах освіти на наступний навчальний рік. Керівник творчої майстерні, учитель Ліцею №20, Оксана Симанчук спільно з консультантом ЦПРПП Надією Цюпер проаналізували модельні програми НУШ для 5-6 класів що запроваджуються з 2022 року, зокрема: «Етика. 5–6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Є.Ашортіа та ін.), «Етика. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори О.Пометун та ін.), а також «Духовність і мораль в житті людини і суспільства» 5–6 класи для закладів загальної середньої освіти (автори: В.Жуковський та ін.)
Учасники творчої майстерні відзначили важливість викладання курсів духовно-морального спрямування та пошуку нових методів навчання, що сприятимуть забезпеченню розвитку духовної та національно-культурної освіти дітей та молоді.